face.jpg
Zde můžete umístit informace o autorovi stránek
Amatérské stránky věnované provozu na pardubickém letišti aneb pohled z druhé strany plotu okem spottera.

V rubrice Provoz LKPD budu postupně přidávat fotografie zajímavých, ale i běžných pohybů na pardubickém letišti. Přednost budou mít aktuální věci, ale postupně se budu snažit přidávat fotografie staršího data a vytvářet další rubriky věnované konkrétním tématům. Ať už z prostředí LKPD či z airshow a podobných akcí.
Editace stránek je poměrně časově náročná, tak se prosím nedivte, že to půjde velmi pomalu :) Kvalita fotografií je bohužel taková, jakou tento web a hlavně jeho kapacita nabízí. Chci jich zde publikovat co nejvíce, avšak to lze jen na úkor menších rozměrů a tím i rozlišení. Některé mé fotografie v lepší kvalitě však naleznete na serverech planes.cz, aeroplany.cz, planecrazy.sk a russianplanes.net.
Zahájení linky UN461/2 Pardubice - Petrohrad.
Zahájení linky UN461/2 Pardubice - Petrohrad.

České aerolinie v Pardubicích

Výroční logo

Výroční logo

Airbus s výročním logem k 90. výročí od založení společnosti.
Národní dopravce ČR pardubické letiště využívá pro tzv. base training, tedy pro výcvikové lety posádek. Během tohoto výcviku piloti provádí přiblížení na dráhu s letmým přistáním (touch and go). Každý pilot nalétá několik okruhů a poté naplno přistane a dojde k výměně žáka. Tyto lety obvykle trvají 1-2 hodiny.
26.08.2013 22:27:48
kubous.j
Copyright 2015 © Kuba Jirásek.
Veškeré použití fotografií či textů pouze se svolením autora!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one